Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
Montezuma0987 Newby
Posty: 2
Dołączył: 05.09.2023
Status: Offline

Czy ta strona oficialnie umarła?

06.10.2024, 14:32
Dużo funkcjonalności strony zostało wyłączone lub są opustoszałe, jest bardzo mało gier za które można zdobyć bananki, właściciele strony mają wywalone bo są ogromne opuźnienia w wypłatach, nawet nie chce im się pousuwać nieaktualnych kafelków na "Zdobywaj bananki"

Jeśli widzi tu ktoś z moderacji czy po prostu wie czy coś się szykuje byłbym wdzięczny za odpowiedź
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy ta strona oficialnie umarła? - 07.10.2024, 12:12
Noonoo Newby
Posty: 3
Dołączył: 03.10.2024
Status: Offline
Montezuma0987Dużo funkcjonalności strony zostało wyłączone lub są opustoszałe, jest bardzo mało gier za które można zdobyć bananki, właściciele strony mają wywalone bo są ogromne opuźnienia w wypłatach, nawet nie chce im się pousuwać nieaktualnych kafelków na "Zdobywaj bananki"

Jeśli widzi tu ktoś z moderacji czy po prostu wie czy coś się szykuje byłbym wdzięczny za odpowiedź
Nie wiem, ja czekam na psc juz 3 dzien, odradzam kazdemu ta strone, zaraz przeczytam regulamin, jesli nic nie znajde to ide na policje.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Czy ta strona oficialnie umarła? - 15.10.2024, 20:29
NorcoFlorida Newby
Posty: 2
Dołączył: 17.09.2024
Status: Offline
NoonooMontezuma0987Dużo funkcjonalności strony zostało wyłączone lub są opustoszałe, jest bardzo mało gier za które można zdobyć bananki, właściciele strony mają wywalone bo są ogromne opuźnienia w wypłatach, nawet nie chce im się pousuwać nieaktualnych kafelków na "Zdobywaj bananki"

Jeśli widzi tu ktoś z moderacji czy po prostu wie czy coś się szykuje byłbym wdzięczny za odpowiedź
Nie wiem, ja czekam na psc juz 3 dzien, odradzam kazdemu ta strone, zaraz przeczytam regulamin, jesli nic nie znajde to ide na policje.
Co tam policja,lepiej do Norymbergi.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat