Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Zielony2 Newby
Posty: 1
Dołączył: 02.01.2021
Status: Offline

Discord NITRO

20.07.2024, 12:20
Wydaje mi się, że kiedyś była nagroda w postaci Discorda NITRO, ale może tylko mi się wydaje? Niech ktoś potwierdzi, bo nie mogę już niczego takiego znaleźć.
P.S. W związku z tym, domyślam się, że jeśli jakaś nagroda została usunięta, to na amen? Tylko te "chwilowo niedostępne" mają szansę wrócić do możliwych do zdobycia nagród?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Discord NITRO - 22.07.2024, 01:05
Milkfa Newby
Posty: 3
Dołączył: 25.02.2024
Status: Offline
Zielony2Wydaje mi się, że kiedyś była nagroda w postaci Discorda NITRO, ale może tylko mi się wydaje? Niech ktoś potwierdzi, bo nie mogę już niczego takiego znaleźć.
P.S. W związku z tym, domyślam się, że jeśli jakaś nagroda została usunięta, to na amen? Tylko te "chwilowo niedostępne" mają szansę wrócić do możliwych do zdobycia nagród?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Discord NITRO - 22.07.2024, 01:05
Milkfa Newby
Posty: 3
Dołączył: 25.02.2024
Status: Offline
MilkfaZielony2Wydaje mi się, że kiedyś była nagroda w postaci Discorda NITRO, ale może tylko mi się wydaje? Niech ktoś potwierdzi, bo nie mogę już niczego takiego znaleźć.
P.S. W związku z tym, domyślam się, że jeśli jakaś nagroda została usunięta, to na amen? Tylko te "chwilowo niedostępne" mają szansę wrócić do możliwych do zdobycia nagród?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat