Jak to działa
Przejdź do gry Blade and Soul
Blade and Soul
5.0 1 2167 0
10.07.2017

Instancja: Shattered Masts

Shaterred Masts jest fioletową instancja dostępną tylko w trybie normalnym kiedyś była opcja trybu Hard.
Pierwszy boss: Ognisty i lodowy wąż.
Po zbiciu 20% HP, węże przyzwą 3 kwiaty niebieskie oraz czerwone. Naszym zadaniem jest złapanie danych kwiatków (można posiadać max 3 stacki tego samego koloru, po zebraniu 4 umieramy, inny kolor resetuje stacki). Kolejne kwiatki pojawiają sie przy 60% oraz 40%.

Sekwencja ataków:
Lodowy – normalne ataki:

1. Uderzenie ogonem, które można przerwać,
2. Zwykłe ataki przed sobą,
3. Trzykrotny obrót,
4. Zimne zionięcie – atak frontalny,
5. Strefa lodowa.

Ognisty – normalne ataki:

1. Uderzenie ogonem, które można przerwać,
2.Dwukrotne uderzenie ogonem,
3. Trzykrotny obrót,
4. Ogniste zionięcie,
5. Zwykłe ataki przed sobą.


PS:
Gdy nie uda nam się zebrać kwiatków węże je pochłaniają i wracają sobie hp.
Węże należy bić po równo gdyż po zabiciu jednego mamy 25sekund aby zabić drugiego gdy się nie wyrobimy wąż wraca sobie połowę hp.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Drugi boss – Blast Demon King, Guwajin

Jest to najprostszy boss w Shattered Masts gdyż nie ma skomplikowanej mechaniki i bardzo szybko sie go robi, prócz niego będziecie walczyć z jego klonami ( 2 mniejsze bossy ). Należy tutaj pokonać klony w pierwszej kolejności ponieważ kiedy główny boss straci zbyt wiele hp, a addy(czyli dwa mini-bossy) bd żyły nastąpi Wipe - całe party umiera, boss się resetuję, a my musimy zaczynać od nowa. Oczywiście walkę z samym Gujiwanem.

Przy 80%, 60%, 40% boss przyzywa fieldy, mniejsze stwory które należy zabijać na bieżąco ponieważ po przywołaniu kolejnej porcji mobów poprzednie przechodzą evolucje i stają się silniejsze.
W trakcie gdy one żyją boss skacze za osobą trzymającą agro, nie można go ogłuszyć, oszołomić oraz przewrócić.

PS: Z tego bossa nie wypada nic cennego.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Trzeci boss – Torrent Demon King, Taikan
Tutaj mechanika jest bardziej skomplikowana. Gdy zbijemy mu około 20%hp boss przechodzi evolucję mapę zalewa woda i boss skacze 3x na osobe która ma agro. Następnie odskakuje i rzuca w nas kolcami, my w tym momęcie stoimy w okręgu gdzie nie ma wody i dobrze gdy ktoś rzuci skilla który osłania nas przed atakami długo-dystansowymi. Po tym ataku boss szarżuje w naszą strone a my musimy użyć umiejętności która będzie go kontrowała, wtedy dostajemy buffa i mamy zwiekszone max hp. Kolejna mechanika jest przy 60% oraz 30%.



PS: Oczywiście teraz da rade zrobić ten dungeon full dps na którym nie obowiązuje powyższa mechanika. Polecam go niskim HM lvl'ą gdyż dropią tam fajne przedmiotyi na których można dużo zarobić m.in. Offal of silence oraz Taikhan skin!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MisiaczekDavi

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Momio Momio - co to jest i jak tego używać?

Tutorial Dimtyy
2

Apex Legends Apex Legends recenzja

Recenzja matigei
3

3 najlepsze gry RPG na świecie

Recenzja Jakacz
4

Brawl Stars Moja opinia o grze brawl stars

Recenzja BIBIEM
5

Football Team Zostań piłkarzem w Football Team

Recenzja Mamitika
6

MovieStarPlanet MSP Jak znaleźć się na stronie logowania na MSP?

Poradnik MarciaUwU
7

SAO's Legend Recenzja gry SAO's Legend

Recenzja Damix_1
8

League of Legends Jinx - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

Gra pryskające bańki

Recenzja TurboBagiety
10

MovieStarPlanet MSP Recenzja Gry Moviestarplanet Gry dla małych i dużych

Recenzja JUSI
Chat