Jak to działa
5.0 1 2805 0
21.08.2017

Gruby, czyli najpotężniejsza postać w grze!

Gruby.. Jest to dosyć specyficzna postać, ponieważ z jednej strony jest bardzo dobra, mocna itp, ale z drugiej może zostać łatwo unieszkodliwiona..
Gruby posiada miniguna, który jest dobry z bliskiej odległości jak i z daleka. Jej obrażenia są małe, lecz magazynek posiada 200 naboi, więc jak na kogoś się uweźmiemy to już po nim..

Czym się cechuje gruby:
- gruby posiada 300 punktów życia, jest to bardzo dużo w porównaniu do np. Skauta, który posiada 125HP.
- jego minigun jest dobry z dalekich odległości jak i z bliska. Broń jego jest bardzo celna, przez co łatwo jest zabić wroga.
- gruby jest wolniejszy niż inne postacie, jeśli zaczniemy strzelać z miniguna to idziemy tak wolno, że jesteśmy łatwym celem dla snipera jak i dla wrogiego szpiega. Szpieg potrafi zlikwidować wroga na jedno uderzenie w plecy.
Wyposażenie:
Broń podstawowa to minigun posiadająca 200 naboi. Jeśli rozpętamy tzw. full auto to wróg dla nas to pestka..
Bronią pomocniczą jest strzelba.. Strzelba jest taka sama jak u Pyro czyli po każdym strzale musimy przeładować ją.
Broń do walki wręcz to są jego pięści.. Potrafią unieszkodliwić wroga na cztery/pięć razy. Jeśli jednak spotkamy wroga i będziemy blisko siebie to i tak nie musimy chować miniguna, tylko możemy zabić wroga właśnie z broni podstawowej, czemu? Pięści zadają mniej obrażeń niż minigun, a minigun jest szybkostrzelny + do tego z bliska jest bardzo celny!

Jak grać grubym?
Jeśli gramy grubym to najlepiej grać w premade, czyli grać z kolegą.. Kolega albo Ty gracie medykiem a jeden gra grubym.. Po rozpoczęciu mapy włączacie ubercharge i wchodzicie jak do siebie. Podczas ubercharge jesteście nieśmiertelni, lecz nieśmiertelność trwa z 5 sekund!
Grając grubym powinieneś pchać się jak najdalej i spotykając wrogie działka na swojej drodze niszczyć jak najszybciej.. Biegaj zawsze z medykiem, który na okrągło Ciebie leczy. Wtedy tworzycie trudne do zlikwidowania duo.
Jeśli jesteś w środku walki to trzymaj broń w gotowości, czyli przytrzymuj PPM (prawy przycisk myszy), zaoszczędzisz kilka sekund zaczynając strzelać ;)
Jeśli gracie w więcej osób to starajcie się grać tak, że będzie jeden gruby a kilka medyków.. Wtedy jesteście już dosłownie nieśmiertelni.. Jeśli skończy się jeden Ubercharge to kolejny medyk odpali kolejnego ubercharge także przeciwnik.. no ma problem..

Uważaj na:
Jeśli strzelasz z miniguna uważaj na wrogich szpiegów oraz sniperów. Strzał w głowę snipera może zlikwidować Ciebie na raz jeśli będzie miał skupienie naładowane do 100% i jak trafi headshota.
Szpiedzy są zabójcami dla grubego. Nie żałuj nigdy amunicji, jeśli widzisz dziwnie zachowującego się "TOWARZYSZA" to strzel do niego dwa razy, jeśli poleci krew to wiesz, że to szpieg!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OSKKKKAAAARRRRR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Little Farmies My Little Farmies - Gry za bananki #3

Recenzja toya_xd
2

Roblox Jak efektownie okradać bank w jailbreaku !

Tutorial BartusioBananusio
3

czy gry z ps4 działają na ps5

Poradnik Duman1222
4

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
5

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja kochamlindvika
6

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć SC i fame?

Poradnik ishmael
7

Unturned Poradnik na początek gry

Poradnik Sidel03
8

Anocris Anocris - co i jak? Poradnik

Poradnik smiesznie
9

Lineage II Lineage II - klasyk w kategorii MMORPG

Recenzja dagmara_
10

Margonem Margonem Najlepsza Gra

Recenzja ibeb
Chat