Jak to działa
Przejdź do gry Legend Online
Legend Online
1.0 1 2064 0
28.06.2017

Jedna z lepszych gier

Jest to gra nie tylko MMO RPG ale też jest w nie budowanie własnego miasta które daje różne bonusy tak jak Ratusz w którym jest produkcja złota i można też zbierać podatek 5 razy dziennie tak jak na zdjęciu .
Dzięki złotu możemy wiele przydatnych przedmiotów (eq).
Jest możliwość wybrania jednej z 3 postaci Łucznika który wiadomo strzela z łuku i ma umiejętności z łuku , mamy też wojownika który walczy za pomocą wielkiego miecza ( Dwuręcznego miecza) i też ma z nim związane umiejętności ataku z miecza i nie mogło by też zabraknąć klasy Maga
który posługuje się magią atak u leczenia jego broń to laska .
W tej grze jak i wielu innych znajdują się gildie i rajdy które zwiększają dreszczyk emocji żeby gra nie była z byt nudna bo wiadomo że same bicie mobów było by nudne i gra szybko by się znudziła .
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Drugą ciekawą rzeczą w tej grze jest również uniwersytet w który możemy rozbudowywać swoje umiejętności pasywne takie jak " Atak Bronią Jednostki , Bonus Do Odporności Na Magię ,Dochód, Żywotność Jednostki , Odporność Fizyczna Jednostki , Atak Magią Jednostki , Odporność Jednostki na Magię , Bonus do Ataku Bronią , Bonus do Ataku Magią , Bonus Odporności Fizycznej , Bonus Żywotności , Bonus Liczebności Armii ".
Te wszystkie pasywne umiejętności mogą też mieć wpływ na wygrywanie walk z mobami i w rajdach ale oczywiście nie wolno zapomnieć że jeśli jest to gra RPG to też najważniejszy do wygrywania jest jak najwyższy poziom więc trzeba też wbić odpowiedni poziom postaci .
Skoro jest to też gra MMO to nie mogło zabraknąć walk PVP w których też te pasywne umiejętności mają duży wpływ na wygraną lub przegraną .
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oczywiście czymże była by gra bez walk ale o walkach tylko napiszę bo zabrakło miejsca na zdjęcia.
Walki są z potworkami (mobami) które mają odpowiedni poziom tak żeby gracz miał szansę je pokonać ale im wyższy ma się poziom tylko trudniej jest je pokonać , dlatego też mamy swoich pomagierów MPC którzy walczą z naszą postacią można też ich ulepsza .
Jest też różnorodność pomagierów bo można wybrać łucznika , włócznika , maga lub też wojownika każdego z nich można wybrać od danego poziomu ale też każdy z nich po osiągnięciu danego poziomu ma własną umiejętność która może dużo pomaga w walkach z potworkami .
Ogólnie gra jest bardzo ciekawa i ma wiele ciekawych misji więc jeśli wam się nudzi podczas wakacji , urlopu albo po prostu nie wiecie co zrobić z
swoim czasem to polecam zagrać w tę grę .
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szabla

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Moja opinia o popularnej grze

Recenzja Light back
2

DOTA 2 Recenzja postaci Io z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
3

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
4

Elsword Online Elsword Online - Początki

Poradnik Asayake
5

Agar io Agar.io: Prosta, ale Uzależniająca Rozgrywka

Recenzja financejkcdjws89quj128389
6

Nostalgiczna podróż do przeszłości. Recenzja DLC Dragonborn do The Elder Scrolls V: Skyrim

Recenzja Tybero
7

Podwodne odkrycie pełne tajemnic - Subnautica: Below Zero

Recenzja bananek_bananowski
8

League of Legends League of Legends: Fenomen na skalę światową

Recenzja XxadawitoxC
9

CSGO Prime (B2P) Recenzja na temat gry CS:GO

Recenzja Jakacz
10

Recenzja o Prison Life RPG.

Recenzja MaxxY
Chat