Super Conqueror - jeden z najlepszych.
Super Conqueror to brytyjski czołg ciężki 10 poziomu. Jest on uważany za jeden z najlepszych w tej grze. I tym artykułem pokażę Wam , że te opinie nie są na wyrost. Zapraszam.
Na początek przedstawię Wam kilka plusów tego pojazdu:
1.Działo. Ma ono kaliber 120mm. Zadaje ono 400 uszkodzeń na strzał. Nie jest to imponująca wartość, ale za to nadrabia szybkostrzelnością , która wynosi 6,9 strzała na minutę. To daje nam obrażenia na minutę wynoszące 2759, które są wynikiem jednym z najlepszych wśród pojazdów tej klasy. Do tego ma ono bardzo dobrą celność 0,33, oraz czas celowania wynoszący tylko 2 sekundy. Penetracja na pocisku zwykłym wynosi 259 mm , a na pocisku specjalnym 326mm . Są to dobre wartości. Opuszczanie działa wynosi 10 stopni , co również jest bardzo dobrym wynikiem. Liczba pocisków to 40 sztuk. Nie jest to niestety dużo. Przy bitwach w , których będziecie dużo strzelać może się zdarzyć , że wam ich zabraknie. Prędkość pocisku podstawowego to 1067 m/s , a pocisku specjalnym to 1334 m/s.
2. Wytrzymałość. Posiada on 2400 punktów wytrzymałości, co jest przyzwoitym wynikiem.
3. Pancerz. Pancerz kadłuba wynoszący 152mm , który jest całkiem dobrze skątowany , co na pewno pozwoli na całkiem dobre odbijanie nim strzałów przeciwnika. Wieża z kolei jest jeszcze lepsza. Posiada on 279mm , co jest wynikiem świetnym. Pozwoli Wam ona odbijać bardzo dużo , co w połączeniu ze wspomnianym wyżej opuszczaniem armaty, daje Wam świetny pojazd do gry na wieżę.
4. Zasięg widzenia i zasięg radia.
Zasięg widzenia wynoszący 400m , jest wynikiem naprawdę dobrym jak na czołg ciężki 10 poziomu. Zasięg radia wynoszący 750m , jest również wynikiem naprawdę dobrym.
Przy okazji podam tutaj proponowane przeze mnie wyposażenie na ten pojazd. Więc jeżeli odblokujecie alternatywną konfigurację wyposażenia w ulepszeniach polowych, to polecam wam 2 konfiguracje. Pierwsza konfiguracja to Ulepszone Wzmocnienie, Ulepszona Wentylacja oraz Mechanizm Dosyłający. Druga z kolei jest taka sama jak pierwsza tylko zamiast Ulepszonego Wzmocnienia , dajecie Turbosprężarkę.
Czas teraz na kilka wad tego pojazdu:
1. Mobilność . Nie jest to pojazd najszybszy , ale też nie jest jakiś tragicznie wolny. Prędkość maksymalna 34,3 km/h jest przeciętnym wynikiem. Co w połączeniu z całkiem niską mocą na tonę 12,34 konia mechanicznego na tonę , daje nam naprawdę przeciętny mobilny pojazd. Prędkość cofania 12 km/h także jest przeciętnym , a wręcz słabym wynikiem. Prędkość obrotu kadłuba 28,61 stopnia na sekundę , jest to wartość dobra.
2. Wielkość pojazdu i jego kamuflaż. Niestety wyniki kamuflażu są słabe , co wynika z dużej sylwetki pojazdu. Sprawia to że pojazd jest łatwo wykrywany na polu bitwy , a także łatwo jest w niego trafić , także artylerią.
Podsumowując . Sądzę, że artykuł ten pokazał Wam , że nie bez powodu ten czołg jest uważany za jeden z najlepszych pojazdów swojej klasy na 10 poziomie. Jest to czołg z jednym z najlepszych dział wśród czołgów ciężkich, oraz z bardzo dobrym pancerzem ( zwłaszcza wieży) i przyzwoitą liczbą punktów wytrzymałości. Owszem ma on swoje wady , ale mimo tego naprawdę bardzo serdecznie polecam Wam ten czołg . Naprawdę nie pożałujecie.
Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu i zapraszam do kolejnych. Pozdrawiam.